cms-img.jpg

SZKOLENIA I KURSY ZE STYLIZACJI PAZNOKCI

Indigo Nails od wielu lat zajmuje się opracowywaniem nowych produktów oraz metod stylizacji paznokci, biorąc pod uwagę nie tylko najnowsze trendy i postęp technologiczny, ale również zadowolenie stylistek i ich klientek. Posiadając najlepszą kadrę utytułowanych stylistów i instruktorów, Indigo opracowało program szkoleniowy, który w pełni przygotuje kursantki do zawodu Stylisty Paznokci. Nasze kursy cechują się wysokim poziomem zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Instruktorzy Indigo poświęcają całą uwagę kursantkom i służą im swoją pomocą. Posiadamy bardzo szeroką ofertę szkoleń ze stylizacji paznokci, wśród których każda z Pań znajdzie ofertę dopasowaną do swojego poziomu umiejętności.

Szkolenia Almond, Oval i Square skierowane są przede wszystkim dla osób początkujących. Na tych kursach uczymy podstaw dotyczących budowania, paznokcia, opiłowywania ich w kształt migdałka, owalu i kwadratu, a także wprowadzamy w różne techniki zdobień. Dzięki nim metoda akrylowa, żelowa, manicure hybrydowy oraz paznokcie french nie będą miały przed Wami tajemnic. Szkolenia dla osób początkujących są poprzedzone wykładem na temat budowy paznokcia, zasad higieny oraz bezpieczeństwa w pracy.

Dla profesjonalistek, które pragną poszerzyć swoje kwalifikacje swoją ofertę o zaawansowane wzory, nowe techniki oraz nauczyć się wykonywać odważniejsze stylizacje, mamy szkolenia ze stylizacji paznokci Advanced. Uczymy na nich wykonywania skomplikowanych kształtów, takich jak gotycki migdał, bridge czy pipe, a także precyzyjnych zdobień biżuteryjnych i trójwymiarowych.

Ponadto oferujemy kursy z technik Nail Art, na których uczymy m.in. jak używać frezarki przy zdobieniach akrylowych, tworzyć realistyczne obrazy farbkami akwarelowymi czy malować na paznokciach ulubione postacie z kreskówek. Polecamy również autorskie szkolenia Bad Icon, na których dowiesz się jak stworzyć na paznokciu modny ostatnio 'niegrzeczny wzorek', a także szkolenia z techniki zhostowo, dzięki którym nauczysz się wykonywać precyzyjne wzory kwiatowe w stylu retro. W naszej ofercie posiadamy również szkolenia z manicure, kursy indywidualne oraz możliwość doszkalania w dowolnej technice.

Wszystkie szkolenia Indigo ze stylizacji paznokci prowadzone są przy użyciu najlepszej jakości produktów oraz urządzeń marki Indigo, w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej. Nasi Instruktorzy są również do dyspozycji, jeśli zaistnieje potrzeba kursu doszkalającego o dowolnej tematyce. Szkolenia odbywają się w małych kameralnych grupach (2-4 osoby max.), kursantki pracują na modelkach lub wzornikach w miłej i przyjaznej atmosferze. Uzupełnieniem są bogate materiały szkoleniowe ze schematami i rysunkami oraz z miejscem na notatki.

Pod koniec każdego szkolenia, wiedza kursantki jest weryfikowana egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Jeśli kursantka poprawnie odpowie na pytania i wykona określone zadania - otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo za wybraną metodę. W innym wypadku ustalony zostaje kolejny termin zaliczenia egzaminu - dodatkowo płatny. Prace kursantki zostają udokumentowane zdjęciami i przechowywane w siedzibie Instruktora Indigo.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje to zapisz się już dziś na wybrane przez Ciebie profesjonalne szkolenia ze stylizacji paznokci, które organizowane są na terenie całej Polski.

  

   

SZKOLENIA TECHNICZNE:

  

DOSZKOLENIA:

SZKOLENIA NAIL ART:


SZKOLENIA INDYWIDUALNE

WARSZTATY INDIGO

Zapisy na szkolenia: 506-283-127